Wszystkie kategorie
EN

   

Hunan Nuoz Biological Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech skupiającym się na badaniach, produkcji i sprzedaży zdrowych ekstraktów roślinnych. Jest wiodącym na świecie dostawcą ekstraktu z żeń-szenia, ekstraktu z cytryńca i ekstraktu z rozmarynu.

Fabryka znajduje się w pięknej rzece Yiyang Zijiang - Strefie Rozwoju Gospodarczego Changchun, o łącznej powierzchni zabudowy ponad 10,000 500 metrów kwadratowych. Obecnie posiada wiele linii do produkcji ekstraktów roślinnych o rocznej zdolności produkcyjnej ponad XNUMX ton.

Jakość jest siłą napędową przedsiębiorstwa. zgodnie z podstawową polityką biznesową „Technologia tworzy wartość, profesjonalna jakość odlewów”, Nuoz ustanowił ścisły system zapewnienia jakości i śledzenia jakości usług. Przeszedł FDA, FSSC22000, ISO22000 (HACCP), KOSHER, HALAL, SC, ORGANIC i inne międzynarodowe autorytatywne certyfikaty. wśród nich Nuoz Biotech jest pierwszą firmą w Chinach, która uzyskała certyfikat organicznego rozmarynu.

W celu lepszej kontroli jakości i realizacji identyfikowalności produktów. Nuoz Biotech odwiedził wiele plantacji TCM i zbadał zwyczaje wzrostu różnych chińskich leków. Nuoz założył organiczną bazę rozmarynu w Hunan i organiczną bazę schisandry w Jilin. utworzono ponad 1,000 hektarów podstaw do sadzenia rozmarynu i ponad 4,000 hektarów podstaw do sadzenia schisandry.

Nuoz Biotech koncentruje się na kompleksowym rozwiązaniu pestycydów, plastyfikatorów, metali ciężkich i WWA oraz innych szkodliwych pozostałości w ekstraktach roślinnych, zapewniając bezpieczne, zdrowe i naturalne produkty dla całej ludzkości.